komody s vitrínou

Komody s vitrínou

Komody s vitrínou

Komody s vitrínou spájajú skladovací priestor s možnosťou prezentácie vašich predmetov. Vďaka tomu takéto komody vytvárajú ideálnu kombináciu praktickosti a estetiky pre každý interiér.

Komody s vitrínou a ich úloha v interiéri

Komody s vitrínou pozostávajú z časti s uzavretými skrinkami alebo zásuvkami, ktoré slúžia na uskladnenie rôznych predmetov. Okrem toho obsahujú vitrínovú sekciu s presklenými dvierkami alebo otvorenými policami, ktoré umožňujú vystaviť a zároveň chrániť dekoratívne predmety, knihy či zberateľské kúsky. Komody s vitrínou môžu mať rôzne štýly – od klasických až po moderné. Široká dostupnosť štýlov a materiálov vytvára veľké možnosti pre váš interiér.

Kam umiestiť komody s vitrínou

Komody s vitrínou sú flexibilným kusom nábytku, ktorý môžete umiestniť do rôznych priestorov v domácnosti:
  • Obývacia izba: Vystaviť knihy, fotografie, umenie alebo zberateľské predmety, zatiaľ čo skladovať ďalšie potrebné veci v uzavretých častiach.
  • Jedáleň: Komody monžo použiť ako servírovací kus nábytku pre jedálenský servis a príbory a tiež pre prezentáciu okrasného skla či porcelánu.
  • Spálne: Prinášajú možnosť vystaviť obľúbené dekorácie a veci osobnej hodnoty, a zároveň poskytujú priestor pre oblečenie a iné osobné veci.

Komody s vitrínou spolu s LED podsvietením

LED podsvietenie prináša do interiéru hneď niekoľko výhod. Použitím kombinácie komody s vitrínou a LED osvetlením získate funkcionalitu, eleganciu a atmosféru v jednom kuse nábytku. Tento nábytok dokáže zlepšiť vzhľad vášho interiéru a umožní vám zobraziť svoje obľúbené predmety v najlepšom svetle. Navyše s takýmto podsvietením dokážete väčšinou namiešať rôzne druhy farieb ktoré sa hodia pre vystavované predmety v komode.